Siseõu

Sisehoovi on 2 sissepääsu – suurem sissepääs on Suur- Kloostri tänavalt, kust toimub ligipääs autodega ja kus asub parkimisala 12- le autole ning 3 eraldi garaaži, teine sissepääs on Laia tänava kaudu.

siseou

Kujundus

Läbi kogu aia looklevad teerajad kombineeritud ja mustrisse laotud kiviringidega. Lookleva tee põhiosa ja parkla-ala kaetud heleda nunnakiviga. Sisehoovi kujunduslahendus jaotab õue erinevateks osadeks, mis on omavahel ühenduses ja seotud, kuid erinevate funktsioonidega:

  • Majandamisala: garaažid, kelder ja autode parkimisala paiknevad Suur – Kloostri tänava poolses osas.
  • Veinikelder/grillimisala: endine maakividest kelder Suur-Kloostri tänava pool, mille peale rajatud terrass istumisgrupiga
  • Vaba aja veetmise ala: moodustab omaette hooviosa Laia tänava poolses osas ning jääb korterite sissepääsude juurde.

Haljastus

Siseõues on säilitatud kogu olemasolev haljastus – maakividest veinikeldri terrassil elupuu, garaažide juures looklevad viinapuud ja vaba aja alal kõrge kastanipuu. Haljastusprojekti järgi lisatakse täiendavalt õitsvaid püsikuid, nö. „vana aia lilli“ ning erinevaid okaspuuvorme. Püsilillede ja okspuuvormide kooslus loob võimaluse nautida suvisel ajal õiteilu ja talvisel ajal rohelust.

Valgustus

Privaatsem hooviosa on valgustatud meeleoluvalgustitega, mille eesmärk on just meeleolu loomine ja aktsenttaimede esiletoomine; Istutusaladele on paigaldatud suunatavad aia-objektvalgustid, mis paigaldatud taimede taha nii, et pimedal ajal on valgustatud okaspuud. Kastani alla, munakivi sillutise sisse paigaldatud süvistatav kohtvalgusti, mis väga efektselt rõhutab dominantse puu ilu lehtes oleku ajal.

Võta ühendust!
Paremat asukohta ei leia – vaikne oaas metropoli südames!

veronika valtenberg
Veronika Valtenberg
+372 5028 509
Siiri Maask
Siiri Maask
+372 503 3691

Lai 9 kodude projekti usaldusväärne hindaja

Kristel Grossthal
Kristel Grossthal
Kutseline hindaja / Konsultant
+372 5648 9927

Kodu aitab osta Swedbank

Pakkumise saamiseks kasuta koodi DOMUS ja Sind teenindatakse eelisjärjekorras.

Lähemalt

Finantsteenuseid pakub Swedbank AS.
Tutvu tingimustega www.swedbank.ee ja pea nõu.

swedbank logo

Koli murevabalt uude koju!
Võtame enda hooleks ka Sinu olemasoleva kodu müügi.